13.1.

Ochutnávka - Bylinný čaj Samahan

Ochutnejte účinnou kombinaci 14 bylin a koření ze Srí Lanky, která se vám bude hodit při chřipce, nachlazení, bolestech hlavy, kašli a nebo jako prevence.

Ošatka Budějovická

20.1.

Ochutnávka - Maxsport Vibe

Nízký obsah cukru, vláknina a vícevrstvá struktura je korunována neuvěřitelným 36% obsahem bílkovin - to jsou tyčinky MAXSPORT VIBE PROTEIN.. Zastavte se v Ošatce a ochutnejte ji.

Ošatka Budějovická

27.1.

Ochutnávka - Ovocňák: Rakytníkový sirup

Vhodný k přípravě limonád nebo horkých nápojů. Rakytník obsahuje 10x více vitamínu C než pomeranč. Kromě toho je rakytník zásobárnou vitaminu A. Sirup je bez přidaného cukru.

Ošatka Budějovická

Z našeho letáku - platnost 2.1.-2.2.2020

Přidejte se do Klubu Pharmacentrum

Poznejte náš klub a výhody, které přináší péči o vaše zdraví a také jaké chytré nákupy vám dokáže zajistit. Vážíme si toho, když nákup v našich lékárnách není pro vás pouhou povinností, ale i zážitkem či pozitivní zkušeností.

Poznejte lékárny Pharmacentrum

Lékárny Pharmacentrum najdete v Praze poblíž polikliniky Budějovická (Praha 4), polikliniky Vysočany (Praha 9) a polikliniky Holešovice (Praha 7). Čtvrá lékárna sídlí v DBK Budějovická. Naše lékárny provozují Klub Pharmacentrum, přinášející mnoho výhod: akční nabídky a slevy na nákupy volně prodejných přípravků, kosmetiky a zdravé výživy, slevy až 50 % na doplatky za léky na recept. V našich lékárnách si můžete rezervovat svůj eRecept online. Neustále vytváříme nové programy, díky kterým pečujeme o vaše zdraví.

řekli o nás

„Rychlá a milá obsluha, naprostá spokojenost.“
„Je fajn jít z polikliniky rovnou do lékárny. Ušetřím čas.“
„Výhody s klubovou kartou jsou opravdu znatelné”
divider image
divider image
divider image

Poliklinika Budějovická, A. Staška 1670/80, Praha 4, 140 00

Poliklinika Holešovice, Plynární 1617/10, Praha 7, 170 00

Poliklinika Vysočany, Sokolovská 810/304, Praha 9, 190 61

OD DBK, Budějovická 1667/64, Praha 4, 140 00