dermokosmetická centra

Mějte se rádi a hýčkejte se nejen zevnitř ale i zvenku

13.1.

Ochutnávka - Bylinný čaj Samahan

Instantní nápoj ze Srí Lanky dle prastaré Ayurvédské receptury. Obsahuje účinnou kombinaci 14 bylin a koření, která se vám bude hodit při chřipce, nachlazení, bolestech hlavy, kašli a nebo jako prevence.

Ošatka Budějovická

20.1.

Ochutnávka - Maxsport Vibe

Nalaďte se na správnou vlnu s bezlepkovou tyčinkou MAXSPORT VIBE PROTEIN. Nízký obsah cukru, vláknina a vícevrstvá struktura je korunována neuvěřitelným 36% obsahem bílkovin. Zastavte se v Ošatce a ochutnejte ji.

Ošatka Budějovická

27.1.

Ochutnávka - Ovocňák: Rakytníkový sirup

Vhodný k přípravě limonád nebo horkých nápojů. Rakytník obsahuje 10x více vitamínu C než pomeranč. Kromě toho je rakytník zásobárnou vitaminu A. Sirup je bez přidaného cukru.

Ošatka Budějovická
Naše pleť je to, co nás reprezentuje. Je vystavována nepříjemným vlivům, ať už jde o výkyvy počasí, teplot, či pobyt ve městě nebo u moře na dovolené. Pleť na toto musí reagovat. Pojďme jí tedy společně pomoci dokonalou péčí s přípravky, které zakoupíte v našich dermocentrech a s jejichž výběrem vám velmi rádi poradíme.

VYKOUZLÍME ÚSMĚV NA VAŠÍ TVÁŘI

Díky pravidelnému školení našich dermoporadkyň vám poradíme s vhodnou kosmetikou pro většinu typů pokožky, včetně dermatologických potíží, jako je atopický ekzém, psoriáza, zarudnutí pokožky, suchá, či naopak mastná pleť. Pokud si nejste jisti, jaký typ pleti a jaká kosmetika vám bude vyhovovat nejvíce, rádi vás přivítáme v našem dermocentru, kde se o vás postaráme.

Nabízíme kosmetiku od nejvýznamnějších dermokosmetických firem na českém trhu.

v KTERÝCH LÉKÁRNÁCH NAJDETE NAŠE DERMOCENTRA

Perfektní péči o vaší pleť a individuální poradenstvím včetně diagnostiky pleti vám rádi poskytneme v těchto našich lékárnách:

Značky dermokosmetiky v našich lékárnách

A-Derma
Vichy
NeoStrata
Avéne
Nuxe
Klorane
Eucerin
Bioderma
Ducray
La Roche Posay
D´oliva
Sanotint
Cannaderm

Chcete vědět o akčních nabídkách mezi prvními?

Chcete získávat pravidelně informace o pořádání diagnostických dnů a dnů ošetření pleti? Chcete vědět mezi prvními o novinkách a akčních nabídkách, které jsme pro Vás připravili společně s našimi partnery? Zaregistrujte se do našeho Klubu a budeme vás pravidelně informovat.

divider image
divider image
divider image

Poliklinika Budějovická, A. Staška 1670/80, Praha 4, 140 00

Poliklinika Holešovice, Plynární 1617/10, Praha 7, 170 00

Poliklinika Vysočany, Sokolovská 810/304, Praha 9, 190 61

OD DBK, Budějovická 1667/64, Praha 4, 140 00