Dermocentrum

Mějte se rádi a hýčkejte se nejen zevnitř, ale i zvenku.
Naše pleť je to, co nás reprezentuje. Je vystavována nepříjemným vlivům, ať už jde o výkyvy počasí, teplot, či pobyt ve městě nebo u moře na dovolené. Pleť na toto musí reagovat. Pojďme jí tedy společně pomoci dokonalou péčí s přípravky, které zakoupíte v našich dermocentrech a s jejichž výběrem vám velmi rádi poradíme.

Dermoporadenství zdarma

Naše pravidelně školené dermoporadkyně vám rády poradí s vhodnou kosmetikou pro většinu typů pokožky, včetně dermatologických potíží, jako je atopický ekzém, psoriáza, zarudnutí pokožky, suchá, či naopak mastná pleť. Rádi vás v našem dermocentru přivítáme a pomůžeme vybrat to, co Vám bude nejvíce vyhovovat. Dermoporadenství je u nás zdarma.

Značky dermokosmetiky v našich lékárnách

A-Derma
Vichy
NeoStrata
Avéne
Nuxe
Klorane
Eucerin
Bioderma
Ducray
La Roche Posay
D´oliva
Sanotint
Cannaderm

Kde najdete naše dermocentra?

Unikátní interaktivní dermokoutek

Po dvou letech vývoje a hledání vhodného řešení společně se společností L'Oreal jsem vyvinuli unikátního a inovativního pomocníka při analýze vaší pleti - interaktivní dermokoutek.
Díky snadnému a intuitivnímu ovládání a analýze vaší pleti, při kterém se porovnává vaše fotka s přibližně 10.000 snímky jiných žen a podle toho vyhodnotí, jaký druh péče vaší pleti nejvíce prospěje. Výsledek analýzy můžete konzultovat s naší dermoporadkyní.

Rádi vás v lékárně Pharmacentrum Holešovice přivítáme, abyste si mohli toto inovativní řešení sami vyzkoušet.

Přidejte se do Klubu Pharmacentrum

Slevy z doplatku, výhodnější ceny, akční nabídky, spoření na zdraví, odborné programy - využívejte všechny výhody našeho věrnostního programu Klub Pharmacentrum, které přináší nejen zkvalitnění péče o vaše zdraví. Vážíme si toho, když pro Vás není nákup v našich lékárnách pouhou povinností, ale i zážitkem či pozitivní zkušeností.

divider image
divider image
divider image

Poliklinika Budějovická, A. Staška 1670/80, Praha 4, 140 00

Poliklinika Holešovice, Plynární 1617/10, Praha 7, 170 00

Poliklinika Vysočany, Sokolovská 810/304, Praha 9, 190 61

OC DBK, Budějovická 1667/64, Praha 4, 140 00

OC Háje, Arkalycká 758/2, Praha 11, 149 00