Náš příběh

„Vaše zdraví je pro nás prioritou. Už více než 30 let.“

Když jsme před skoro 30 lety začínali provozovat naší první lékárnu, šli jsme do toho s posláním chránit lidské zdraví a to i ve chvíli, než nemoc reálně „propukne". Toto poselství máme propsané do našeho DNA. Držíme se ho dodnes a postupem času jsme ho přenesli do dalších lékáren. Zároveň chceme, aby naše lékárny byly vlídným a přátelským místem s individuálním přístupem, kde se člověk cítí dobře. Naše služby stavíme na profesionální péči a laskavém přístupu k zákazníkům.

Důkazem toho, že jdeme správnou cestou je, že se k nám čím dál tím častěji vracejí lidé, kteří si váží naší starostlivosti. Aby naše služby plně vyhovovaly současným potřebám v péči o dobré zdraví, pravidelně ve spolupráci se špičkovými lékaři našich spřízněných poliklinik a odborných skupin vytváříme nové preventivní a screeningové programy. V duchu naší DNA jsou tyto programy pro veřejnost zcela zdarma.

Odborné programy ovšem nejsou jedinou cestou, jak se snažíme pečovat o zdraví hlavně seniorů, kterým věnujeme zvýšenou pozornost. Dalšími kroky je velmi propracovaný systém Klubu Pharmacentrum, našeho věrnostního programu, ve kterém se snažíme přinášet našim registrovaným zákazníkům tu nejvyšší péči a velmi výhodné nákupy, snížené doplatky a nadstandardní služby. Dlouholeté spokojenosti našich klientů dosahujeme především těmito způsoby:

  • Snížené až nulové doplatky na širokou škálu léků

  • Nejširší sortiment léků - náš servis stavíme na tom, že jsme vám schopni ihned zajistit Váš lék předepsaný lékařem a to i často v případech, kdy je lék v jiných lékárnách nedostupný.

  • Výroba léčiv na míru – tento základní kámen lékárenské péče již pomalu vymírá. Pro nás je ovšem odborná čest, že dokážeme našim zákazníkům spolehlivě a velmi rychle připravit individuální léky, čímž zvyšujeme Váš komfort a usnadňujeme zahájení léčby a Váš rychlý návrat do kvalitního života.

  • Důraz na odbornost personálu – naše služby stavíme na profesionální a individuální péči. Proto zajišťujeme našim kolegům pravidelné školení, ve kterém se snažíme prohloubit jejich znalosti a Vám díky tomu přinést zážitek z opravdu kvalitní lékárenské péče.

  • Lídr ve vývoji a prosazování odborných preventivních programů - vždy jsou pod odbornou garancí lékaře specialisty. Naši klienti tak mohou v díky našim službám a programům efektivněji snižovat riziko výskytu různých onemocnění. Díky propracovanosti těchto programů a díky spolupráci s lékařskými týmy jsme schopni vám ihned zprostředkovat vhodnou péči při celé šíři závažnosti zjištěných výsledků, od mírné až po velmi závažnou.

  • Propracovaný a velmi výhodný program Klubu Pharmacentrum - v současné době neustále vzrůstá spoluúčast pacientů na jejich léčbu. V průběhu nemoci většinou dochází k výpadku financí, zatímco léčba zvyšuje zatížení rodinného rozpočtu. Jsme si toho vědomi a proto jsme sestavili věrnostní program, který vám má pomoci snížit finanční náročnost léčby. Věříme, že i díky tomu Vám pomůžeme zlepšit kvalitu života.

Naši odbornost potvrzuje i to, že naše lékárny jsou vyhledávány jako zodpovědný partner při organizaci tzv. klinických studií – řada našich magister je zapojena do klinických hodnocení. Díky tomu pomáháme na svět novým lékům a léčebným postupům.

divider image
divider image
divider image

Poliklinika Budějovická, A. Staška 1670/80, Praha 4, 140 00

Poliklinika Holešovice, Plynární 1617/10, Praha 7, 170 00

Poliklinika Vysočany, Sokolovská 810/304, Praha 9, 190 61

OC DBK, Budějovická 1667/64, Praha 4, 140 00

OC Háje, Arkalycká 758/2, Praha 11, 149 00