Ostatní pomůcky pro snadnější život

Pomůcky pro každý den snadnější

Antidekubitní pomůcky
Najdete u nás antidekubitní pomůcky pro dlouhodobě ležící pacienty jako podložky na lůžka z ovčího rouna, molitanové podložky pod paty, nafukovací kruhy, ochranu loktů a patních lůžek, zinkové masti a speciální tělová mléka.

Obvazové materiály
Nabízíme široký sortiment obvazových materiálů jako průžná i sterilní obinadla, gázy, netkané textilie, samolepící obinadla, podložky pod sádru, sterilní náplasti všech rozměrů, a další sortiment, který nesmí chybět v domácí lékárničce.

Hojení ran
Pro správné a rychlejší hojení ran máme v nabídce pomůcky a produkty pro vlhké hojení ran (s vazelínou), mřížky se stříbrem, Prontosan na vymývání ran, Debriscasan na dezinfekci ran, antiseptické krytí, polymerní gely na jizvy, náplasti na dekubity, apod.

Stomické pomůcky

Pomůcky na posílení pánevního dna

Brýle dioptrické, sluneční, na čtení, na počítač

Potřeby pro sport

U nás najdete širokou škálu potřeb a pomůcek pro sport a aktivní život. Cvičící gumy, yoga block, overbally, gymnastické míče, gelové sportovní vložky do bot, sportovní obuv, kompresní návleky, pevné tejpovací pásky, činky, krokoměry, silikonové baňky všech rozměrů, apod.

Ostatní (Autolékárničky, baterie do glukometrů a naslouchadel, manikurní potřeby, chirurgické nástroje, fonendoskopy, jehly, stříkačky, molitanové míčky (na míčkování), bederní opěrky, mezikolenní klíny, dezinfekční prostředky, termodečky a termofory, rašelinové obklady, apod.)

kontakt na prodejnu zdravotnických potřeb

Víme, že je dnes obtížné se v nabídce zorientovat. Naše kolegyně vám pomohou vybrat vhodné pomůcky přímo pro vaše potřeby.
Prodejna ZDRAVOTNICKÝCH POTŘEB, poliklinika Budějovická
lékárna Pharmacentrum Budějovická,
Antala Staška 1670/80, Praha 4
Po-Pá 7:00 - 19:00
Tel.:+420 227 777 400
E-mail: zdravotnickepotreby@pharmacentrum.cz

naše další nabídka zdravotnických potřeb

Domácí diagnostika

Péče o seniory

Pomůcky pro rehabilitaci a sport

Péče o miminka a maminky

Přidejte se do Klubu Pharmacentrum

Slevy z doplatku, výhodnější ceny, akční nabídky, spoření na zdraví, odborné programy - využívejte všechny výhody našeho věrnostního programu Klub Pharmacentrum, které přináší nejen zkvalitnění péče o vaše zdraví. Vážíme si toho, když pro Vás není nákup v našich lékárnách pouhou povinností, ale i zážitkem či pozitivní zkušeností.

divider image
divider image
divider image

Poliklinika Budějovická, A. Staška 1670/80, Praha 4, 140 00

Poliklinika Holešovice, Plynární 1617/10, Praha 7, 170 00

Poliklinika Vysočany, Sokolovská 810/304, Praha 9, 190 61

OD DBK, Budějovická 1667/64, Praha 4, 140 00