Ortézy, bandáže a péče o nohy

Ortézy a bandáže vám pomohou od bolestí

Bandáže a ortézy

Nenechte se omezovat v pohybu ani když řešíte bolest, úraz nebo rekonvalescenci po operaci. Bolavé místo zafixujte, utáhněte, zatejpujte. Pomůžeme vám s výběrem vhodné ortézy na koleno, rameno nebo kotník, bandáž na tenisový loket nebo tejpy, které vám zaručeně pomohou proti bolesti.
Ortézy a bandáže jsou zdravotní pomůcky pro sport i terapeutické řešení zdravotních problémů týkajících se svalů, šlach, vazů a kostí.
Cílem je pomoci pacientovi zvýšit jeho mobilitu. Ortézy mohou stabilizovat či znehybnit tělo nebo postižené končetiny a poskytnout úlevu či fyziologicky správnou podporu. Může tak dojít k prevenci, zmírnění nebo nápravě chybných poloh a rozložení váhy těla. V případě trvalého poškození mohou udržet funkčnost a zabránit bolesti nebo ji snížit.
Mimo bandáží nabízíme velké množství barevných tejpovacích pásek. Chcete mít jistotu správně provedeného kinesiotejpingu? Rádi vám s tím pomůžeme - více zde.

Zdravotní obuv a vložky do bot

Pro správnou funkci zdravé nohy má rozhodující význam dobře vytvořená nožní klenba.
Naše noha má klenby podélnou a příčnou, které nám společně umožňují pružnou chůzi a také pomáhají vhodně rozložit zatížení a tím usnadňit udržení rovnováhy těla. Chrání před tlakem vaše cévy a nervy uložené v plošce nohy. Mezi ortopedické změny chodidel patří nejčastěji deformace prstů, patní ostruha i rozdílná délka nohou.
Pokud vaše nohy trpí takzavnou tvarovou změnou chodidel (ať už důsledkem vrozených dispozic nebo jinak), anatomicky tvarované ortopedické pomůcky a ortopedické vložky do bot jsou často správným pomocníkem.

Náš sortiment:

 • ortopedické vložky
 • dětské ortopedické vložky
 • korektory prstů
 • bandáže
 • protiskluzové polštářky, stélky
 • gelové vložky a korektory
 • podpatěnky
 • sportovní vložky
 • nesmeky
 • punčochy
 • ponožky

kontakt na prodejny zdravotnických potřeb

Víme, že je dnes často obtížné se v široké nabídce zorientovat. Naše odborně proškolené kolegyně vám pomohou vybrat vhodné pomůcky přímo pro vaše potřeby. Budeme se těšit na vaši návštěvu.
Prodejna ZDRAVOTNICKÝCH POTŘEB, poliklinika Budějovická
lékárna Pharmacentrum Budějovická,
Antala Staška 1670/80, Praha 4
Po-Pá 7:00 - 19:00
Tel.:+420 227 777 400
E-mail: zdravotnickepotreby@pharmacentrum.cz

Prodejna ZDRAVOTNICKÝCH POTŘEB, OC Háje
lékárna Pharmacentrum Háje,
Arkalycká 758/2, Praha 11
Po-Pá 8:00 - 19:00
So-Ne 9:00 - 17:00
Tel.:+420 227 777 327

naše další nabídka zdravotnických potřeb

Domácí diagnostika

Péče o seniory

Pomůcky pro rehabilitaci a sport

Péče o miminka a maminky

Přidejte se do Klubu Pharmacentrum

Slevy z doplatku, výhodnější ceny, akční nabídky, spoření na zdraví, odborné programy - využívejte všechny výhody našeho věrnostního programu Klub Pharmacentrum, které přináší nejen zkvalitnění péče o vaše zdraví. Vážíme si toho, když pro Vás není nákup v našich lékárnách pouhou povinností, ale i zážitkem či pozitivní zkušeností.

divider image
divider image
divider image

Poliklinika Budějovická, A. Staška 1670/80, Praha 4, 140 00

Poliklinika Holešovice, Plynární 1617/10, Praha 7, 170 00

Poliklinika Vysočany, Sokolovská 810/304, Praha 9, 190 61

OD DBK, Budějovická 1667/64, Praha 4, 140 00