Ortézy, bandáže a péče o nohy

Ortézy a bandáže vám pomohou od bolestí

Bandáže a ortézy

Nenechte se omezovat v pohybu ani když řešíte bolest, úraz nebo rekonvalescenci po operaci. Bolavé místo zafixujte, utáhněte, zatejpujte. Pomůžeme vám s výběrem vhodné ortézy na koleno, rameno nebo kotník, bandáž na tenisový loket nebo tejpy, které vám zaručeně pomohou proti bolesti.
Ortézy a bandáže jsou zdravotní pomůcky pro sport i terapeutické řešení zdravotních problémů týkajících se svalů, šlach, vazů a kostí.
Cílem je pomoci pacientovi zvýšit jeho mobilitu. Ortézy mohou stabilizovat či znehybnit tělo nebo postižené končetiny a poskytnout úlevu či fyziologicky správnou podporu. Může tak dojít k prevenci, zmírnění nebo nápravě chybných poloh a rozložení váhy těla. V případě trvalého poškození mohou udržet funkčnost a zabránit bolesti nebo ji snížit.
Mimo bandáží nabízíme velké množství barevných tejpovacích pásek. Chcete mít jistotu správně provedeného kinesiotejpingu? Rádi vám s tím pomůžeme - více zde.

Zdravotní obuv a vložky do bot

Pro správnou funkci zdravé nohy má rozhodující význam dobře vytvořená nožní klenba.
Naše noha má klenby podélnou a příčnou, které nám společně umožňují pružnou chůzi a také pomáhají vhodně rozložit zatížení a tím usnadňit udržení rovnováhy těla. Chrání před tlakem vaše cévy a nervy uložené v plošce nohy. Mezi ortopedické změny chodidel patří nejčastěji deformace prstů, patní ostruha i rozdílná délka nohou.
Pokud vaše nohy trpí takzavnou tvarovou změnou chodidel (ať už důsledkem vrozených dispozic nebo jinak), anatomicky tvarované ortopedické pomůcky a ortopedické vložky do bot jsou často správným pomocníkem.

Náš sortiment:

 • ortopedické vložky
 • dětské ortopedické vložky
 • korektory prstů
 • bandáže
 • protiskluzové polštářky, stélky
 • gelové vložky a korektory
 • podpatěnky
 • sportovní vložky
 • nesmeky
 • punčochy
 • ponožky

kontakt na prodejnu zdravotnických potřeb

Víme, že je dnes obtížné se v nabídce zorientovat. Naše kolegyně vám pomohou vybrat vhodné pomůcky přímo pro vaše potřeby.
Prodejna ZDRAVOTNICKÝCH POTŘEB, poliklinika Budějovická
lékárna Pharmacentrum Budějovická,
Antala Staška 1670/80, Praha 4
Po-Pá 7:00 - 19:00
Tel.:+420 227 777 400
E-mail: zdravotnickepotreby@pharmacentrum.cz

naše další nabídka zdravotnických potřeb

Domácí diagnostika

Péče o seniory

Pomůcky pro rehabilitaci a sport

Péče o miminka a maminky

Přidejte se do Klubu Pharmacentrum

Slevy z doplatku, výhodnější ceny, akční nabídky, spoření na zdraví, odborné programy - využívejte všechny výhody našeho věrnostního programu Klub Pharmacentrum, které přináší nejen zkvalitnění péče o vaše zdraví. Vážíme si toho, když pro Vás není nákup v našich lékárnách pouhou povinností, ale i zážitkem či pozitivní zkušeností.

divider image
divider image
divider image

Poliklinika Budějovická, A. Staška 1670/80, Praha 4, 140 00

Poliklinika Holešovice, Plynární 1617/10, Praha 7, 170 00

Poliklinika Vysočany, Sokolovská 810/304, Praha 9, 190 61

OD DBK, Budějovická 1667/64, Praha 4, 140 00