Jsme váš partner při úspěšném odvykání kouření

Staráme se o vás a chceme vám pomoci nastartovat svou úspěšnou cestu za odvykáním. Díky odborně proškolenému personálu vám dokážeme individuálně poradit, nejen jak správně začít, ale úspěšně dokončit cestu za odvykáním.
V naší lékárně vám ZDARMA poskytneme konzultaci a poradíme, jak úspěšně přestat kouřit. „V programu vám nebudu opakovat již tisíckrát omílané důvody, proč přestat kouřit. To jste za svůj život slyšeli tolikrát, že mé další opakování nepřinese nové informace. My společně takto ušetřený čas věnujeme lepšímu poznání vás a vaší touze přestat." říká Mgr. Petra Baudyšová, specializovaná lékárnice pro odvykání kouření.

jak program probíhá

Program se vždy skládá tak, aby plně vyhovoval vaší touze a tomu, co víme o případných předchozích pokusech. Obecně mívá takovýto průběh:

PRVNÍ KONZULTACE

  • Vytvoříme váš profil závislosti – zde zjistíme míru závislosti a detailně probereme vaše předchozí pokusy s odvykáním.

  • Navrhneme postup odvykání - pomůžeme při odhalení a odbourání kuřáckých stereotypů, společně nastavíme postup odvykání a doporučíme vhodné podpůrné přípravky.

  • První konzultace trvá přibližně 30 minut.

PRŮBĚŽNÉ KONZULTACE

V případě potřeby můžeme společně domluvit další průběžné konzultace, kde projdeme úspěšnost terapie a poradíme, jak zvládnout konkrétní situace, které vás v předchozím období ovlivnily.

Plicní vyšetření u chronického kuřáka na plicním oddělení polikliniky Budějovická.
Toto vyšetření můžete díky naší lékárně na Budějovické absolvovat i v případě, že nemáte zájem odvykat a jen chcete znát stav svých plic.

Objednejte si termín konzultace

Osobně: na jakémkoliv výdejním místě v lékárně Pharmacentrum Budějovická, Praha 4
Telefonicky: 227 777 300
E-mail: petra.baudysova@mediconpharm.cz nebo konzultace@mediconpharm.cz
Program odborně vede: Mgr. Petra Baudyšová

Odborný program je pro členy našeho Klubu ZDARMA.
Pro ostatní zákazníky je zpoplatněn částkou 200 Kč.

Přidejte se do Klubu Pharmacentrum

Slevy z doplatku, výhodnější ceny, akční nabídky, spoření na zdraví, odborné programy - využívejte všechny výhody našeho věrnostního programu Klub Pharmacentrum, které přináší nejen zkvalitnění péče o vaše zdraví. Vážíme si toho, když pro Vás není nákup v našich lékárnách pouhou povinností, ale i zážitkem či pozitivní zkušeností.

divider image
divider image
divider image

Poliklinika Budějovická, A. Staška 1670/80, Praha 4, 140 00

Poliklinika Holešovice, Plynární 1617/10, Praha 7, 170 00

Poliklinika Vysočany, Sokolovská 810/304, Praha 9, 190 61

OC DBK, Budějovická 1667/64, Praha 4, 140 00

OC Háje, Arkalycká 758/2, Praha 11, 149 00