Jsme váš partner při úspěšném odvykání kouření

Staráme se o vás a chceme vám pomoci nastartovat svou úspěšnou cestu za odvykáním. Díky odborně proškolenému personálu vám dokážeme individuálně poradit, nejen jak správně začít, ale úspěšně dokončit cestu za odvykáním.
V naší lékárně vám ZDARMA poskytneme konzultaci a poradíme, jak úspěšně přestat kouřit. „V programu vám nebudu opakovat již tisíckrát omílané důvody, proč přestat kouřit. To jste za svůj život slyšeli tolikrát, že mé další opakování nepřinese nové informace. My společně takto ušetřený čas věnujeme lepšímu poznání vás a vaší touze přestat." říká Mgr. Petra Baudyšová, specializovaná lékárnice pro odvykání kouření.

jak program probíhá

Program se vždy skládá tak, aby plně vyhovoval vaší touze a tomu, co víme o případných předchozích pokusech. Obecně mívá takovýto průběh:

PRVNÍ KONZULTACE

  • Vytvoříme váš profil závislosti – zde zjistíme míru závislosti a detailně probereme vaše předchozí pokusy s odvykáním.

  • Navrhneme postup odvykání - pomůžeme při odhalení a odbourání kuřáckých stereotypů, společně nastavíme postup odvykání a doporučíme vhodné podpůrné přípravky.

  • První konzultace trvá přibližně 30 minut.

PRŮBĚŽNÉ KONZULTACE

V případě potřeby můžeme společně domluvit další průběžné konzultace, kde projdeme úspěšnost terapie a poradíme, jak zvládnout konkrétní situace, které vás v předchozím období ovlivnily.

Plicní vyšetření u chronického kuřáka na plicním oddělení polikliniky Budějovická.
Toto vyšetření můžete díky naší lékárně na Budějovické absolvovat i v případě, že nemáte zájem odvykat a jen chcete znát stav svých plic.

Objednejte si termín konzultace

Osobně: na jakémkoliv výdejním místě v lékárně Pharmacentrum Budějovická, Praha 4
Telefonicky: 227 777 300
E-mail: petra.baudysova@mediconpharm.cz nebo konzultace@mediconpharm.cz
Odborný program je pro členy našeho Klubu ZDARMA.

Program odborně vede: Mgr. Petra Baudyšová

Doporučujeme další naše odborné programy

Tejping a kineziotaping

Enzymoterapie

Výživové poradenství

Spirometrie

KLUB PHARMACENTRUM NÁM POMÁHÁ V PÉČI O VAŠE ZDRAVÍ

Naše odborné služby jsou postaveny tak, aby nám společně pomohly v delším časovém výhledu odhalit, že se něco v těle mění. Abychom mohli poskytnout plný rozsah služeb k vaší plné spokojenosti, potřebujeme o vás a vašem zdravotním stavu vědět trochu více. Pomozte nám tím, že se zaregistruejte do našeho Klubu Pharmacentrum. Díky tomu budeme vědět, co přesně potřebujete a co vás opravdu zajímá.

divider image
divider image
divider image

Logo lékárna Pharmacentrum Budějovická

Poliklinika Budějovická, A. Staška 1670/80, Praha 4, 140 00

Poliklinika Holešovice, Plynární 1617/10, Praha 7, 170 00

Poliklinika Vysočany, Sokolovská 810/304, Praha 9, 190 61

OD DBK, Budějovická 1667/64, Praha 4, 140 00