Unikátní interaktivní dermokoutek

Nahlídněte s námi do poradenství pleti 21. století

Umělá inteligence pomáhá s výběrem správné péče o pleť

Věříme, že správné a kvalifikované poradenství je základem pro vybudování pevného dlouhodobého vztahu a důvěry. Spojili jsme se proto společností L'Oreal a REXY a vybudovali interaktivní dermokoutek, který nascanuje vaší pleť a vyhodnotí, v jaké je kondici. Podle toho pak navrhne vhodnou péči - od denní péče, přes péči o pleť v noci, či například v okolí očí. Následně přichází na řadu naše specializovaná dermoporadkyně, která s vámi probere, zda vám navržená péče vyhovuje a jaké máte zkušenosti s vybranou kosmetikou.
V pilotním projektu, kdy jsme toto testovali s našimi věrnými klientkami, jsme nejčastěji společně pozitivně hodnotili snadnost a pohodlnost samotné analýzy pleti, intuitivní ovládání i bez asistence naší dermoporadkyně a hlavně - správné doporučení potřebné a požadované péče. Podívejte se, jak interaktivní dermokoutek funguje.

KDE NAJDETE Náš interaktivní dermokoutek?

Perfektní péči o vaší pleť s individuálním poradenstvím včetně diagnostiky pleti s asistencí našeho unikátního interaktivního dermokoutku vám rádi poskytneme v těchto našich lékárnách:

Značky dermokosmetiky v našich lékárnách

A-Derma
Vichy
NeoStrata
Avéne
Nuxe
Klorane
Eucerin
Bioderma
Ducray
La Roche Posay
D´oliva
Sanotint
Cannaderm

Přidejte se do Klubu Pharmacentrum

Slevy z doplatku, výhodnější ceny, akční nabídky, spoření na zdraví, odborné programy - využívejte všechny výhody našeho věrnostního programu Klub Pharmacentrum, které přináší nejen zkvalitnění péče o vaše zdraví. Vážíme si toho, když pro Vás není nákup v našich lékárnách pouhou povinností, ale i zážitkem či pozitivní zkušeností.

divider image
divider image
divider image

Poliklinika Budějovická, A. Staška 1670/80, Praha 4, 140 00

Poliklinika Holešovice, Plynární 1617/10, Praha 7, 170 00

Poliklinika Vysočany, Sokolovská 810/304, Praha 9, 190 61

OC DBK, Budějovická 1667/64, Praha 4, 140 00

OC Háje, Arkalycká 758/2, Praha 11, 149 00