Unikátní interaktivní dermokoutek

Nahlídněte s námi do poradenství pleti 21. století

Umělá inteligence vám pomáhá s výběrem správné péče o vaši pleť

Věříme, že správné a kvalifikované poradenství je základem pro vybudování pevného dlouhodobého vztahu a důvěry. Proto jsme se spojili se společností L´Oreal a REXY a vybudovali interaktivní dermokoutek, který nascanuje vaší pleť a vyhodnotí, v jaké je kondici. Podle toho navrhne vhodnou péči o vaši pleť - od denní péče, přes péči o pleť v noci, či napříkald v okolí očí. Pak už přichází na řadu naše specializovaná dermoporadkyně, která s vámi probere, zda navržená péče vám vyhovuje a jaké máte zkušenosti s vybranou kosmetikou.
V pilotním projektu, kdy jsme toto testovali s našimi věrnými klientkami, jsme nejčastěji společně nejvíce pozitivně hodnotili snadnost a pohodlnost samotné analýzy pleti, intuitivní ovládání i bez asistece naší dermoporadkyně a hlavně - správné doporučení potřebné a požadované péče. Podívejte se, jak interaktivní dermokoutek funguje

v KTERÝCH LÉKÁRNÁCH NAJDETE Náš interaktivní dermokoutek

Perfektní péči o vaší pleť a individuální poradenstvím včetně diagnostiky pleti s asistencí našeho unikátního interaktivního dermokoutku vám rádi poskytneme v těchto našich lékárnách:

Značky dermokosmetiky v našich lékárnách

A-Derma
Vichy
NeoStrata
Avéne
Nuxe
Klorane
Eucerin
Bioderma
Ducray
La Roche Posay
D´oliva
Sanotint
Cannaderm

Chcete vědět o akčních nabídkách mezi prvními?

Chcete získávat pravidelně informace o pořádání diagnostických dnů a dnů ošetření pleti? Chcete vědět mezi prvními o novinkách a akčních nabídkách, které jsme pro Vás připravili společně s našimi partnery? Zaregistrujte se do našeho Klubu a budeme vás pravidelně informovat.

divider image
divider image
divider image

Poliklinika Budějovická, A. Staška 1670/80, Praha 4, 140 00

Poliklinika Holešovice, Plynární 1617/10, Praha 7, 170 00

Poliklinika Vysočany, Sokolovská 810/304, Praha 9, 190 61

OC DBK, Budějovická 1667/64, Praha 4, 140 00

OC Háje, Arkalycká 758/2, Praha 11, 149 00