Hezký dárek pořídíte i v naší lékárně

Rádi Vám v lékárnách Pharmacentrum s výběrem vánočních dárků poradíme.

Hezký dárek pořídíte i v naší lékárně

Najít perfektní dárek pro milovanou osobu může být velmi těžké. Zvlášť když se podobného úkolu musí Ježíšek zhostit každý rok. Jestliže nechcete pořídit něco, co zůstane po celý rok na dně skříně, zkuste zajít do lékárny.

Když děti i dospělí píšou dopis Ježíškovi, určitě tam zmíní i to, že si přejí, aby byli všichni zdraví. Proto nejlepším nápadem na dárky je to, co by si obdarovaní sami nekoupili. Jak často si kupujeme zdravé věci? A nemusí jít jen o drahé položky. Třeba odkládáte kvůli ceně jen nákup směsi oříšků, doplňků stravy na klouby nebo pohodlných vlněných ponožek. Než začnete přemýšlet, jaký dárek je ten pravý, musíte si stanovit, komu ho dáváte. Ženě, či muži, co má rád, s čím se vám naposledy svěřil, láká ho vyzkoušet něco nového? Věnuje se nějakému sportu, či chce zhubnout? Nebo má citlivou pleť? Když si sepíšete všechno, co o dotyčném víte, máte v ruce lístek k hvězdnému obdarování letošních Vánoc.

Dárková balení vitaminů a kosmetiky

Abychom si udrželi rovnováhu těla i mysli, potřebujeme odpočinek, cvičení a osobní péči. To je klíč k vybrání vhodného dárku. Kosmetická sada se může zdát jako otřepané klišé, ale starou klasiku můžete pozvednout tím, že vyberete luxusní sadu, oblíbenou značku či se zaměříte na složení, které bude odpovídat typu pleti obdarované osoby. Co takhle vyrobit vlastní balíček jednotlivých produktů, které řeknou po rozbalení: Znám tě a vím, co ti právě dochází nebo co si nemůžeš právě dovolit.

Stejné je to i s doplňky stravy. Rodiče malých dětí jistě i v zimních měsících uvítají balení gumových vitamínů, na Vánoce navíc s malou hračkou. Nejen starší zase potěší třeba doplňky stravy pro zlepšení paměti. Spousta lidí užívá denně vitamín D nebo omega-3 mastné kyseliny, takže mohou ocenit dárková balení těchto produktů, díky kterým v dalších měsících ušetří.

Hřejivé potěšení zvenku i zevnitř

Venku mráz, sněhu pomálu, a tak zimní počasí tráví většina z nás nejraději doma. Pod stromeček vždy patřily hřejivé dárky, jako zateplené rukavice, domácí pantofle nebo hřejivé polštářky. Když se přeci jen vrátíte z venkovní plískanice, vždycky bude pohodlné zavrtat se do zahřívací deky.

A zahřát se nemusíte jen zvenku. Po vymrznutí pokaždé bodne horký čaj s vůní jablka a skořice. Na stole je miska s vánočními oříšky a do cukroví babička přidala javorový sirup. Přesně tak: zdravá výživa je hezký dárek, který si všichni každý den nekoupí, a přitom je tolik prospěšná. Pod stromek se dá vytvořit pestrý dárkový koš, který je univerzální. Proto je vhodný i jako firemní nebo ne tolik osobní dar.

A co po Vánocích

Dárky z lékárny ocení lidé i po Vánocích. Konec roku je časem bilancování a přichází novoroční předsevzetí. Abychom si nachystali úspěšný nový rok, slibujeme si, jak zlepšíme svoji kondici a více se budeme věnovat svému zdraví. Lékárny mimo jiné často nabízí také odborné programy, díky kterým můžeme zjistit, jak na tom aktuálně jsme a dle toho si stanovit své cíle. K tomu nám pak mohou pomoci také vitamíny, přípravky pro zdravé vlasy a pokožku, proteinové produkty i prospěšné potraviny. Stačí už jen vybrat vhodný papír, pěknou mašli a hezký dárek je na světě!

divider image
divider image
divider image

Poliklinika Budějovická, A. Staška 1670/80, Praha 4, 140 00

Poliklinika Holešovice, Plynární 1617/10, Praha 7, 170 00

Poliklinika Vysočany, Sokolovská 810/304, Praha 9, 190 61

OC DBK, Budějovická 1667/64, Praha 4, 140 00

OC Háje, Arkalycká 758/2, Praha 11, 149 00