Výživové poradenství

Jsme vaše pravá ruka na cestě k vytoužené postavě

S námi se nehubne, s námi se tvoří sebevědomí

Rádi byste zhubli nějaké to kilo, ale z pojmů kilojouly, kalorie a velké nabídky zdravých potravin se vám spíš zatočí hlava, než abyste měli chuť se svou postavou něco udělat? Program je především určen pro ty, kteří chtějí:

  • Zhubnout pár kil navíc pro lepší pocit ze sebe samého.
  • Zhubnout před důležitým životním mezníkem
  • Zhubnout, protože vás nadváha zdravotně omezuje
  • Zhubnout před plánovanou operací
  • Zhubnout jako prevence civilizačních onemocnění
  • Provést nástrahami prvních měsíců hubnutí
  • Pomoci, aby vaše úspěšná dieta neskončila jo-jo efektem.

Jak probíhá program nutričního poradenství

Na prvním setkání se společně pobavíme o vašich zvycích a co od výživové (nutriční) poradny očekáváte. Na konec tohoto rozhovoru zanalyzujeme složení vašeho těla na přístroji InBody 230. Tento přístroj umí zjistit, kolik vaše tělo obsahuje svalové hmoty, tuku, nitro- a extrabuněčné vody. Kromě toho nám prozradí, jaké je rozložení svalů a tuků v těle, hmotnost kosterních minerálů a další důležité informace.

Poté provedeme rozbor změřených výsledků. Výsledky společně probereme a vysvětlíme si, co která hodnota pro vás znamená.
Podíváme se společně na váš běžný den – co a kdy nejčastěji jíte, jak a jak často sportujete a podobně. Podíváme se také na osobní a rodinné dispozice (někdo to má opravdu „v genech"). Rádi budeme spolupracovat s Vaším ošetřujícím lékařem. Zajímá nás také, zda jste se již v minulosti pokoušeli zhubnout, ať již úspěšně či ne.
Následně společně nastavíme vhodně životosprávu – navrhneme jídelníček a plán pohybových aktivit v závislosti na Vašem zdravotním stavu a časových možnostech.

V průběhu programu Vám poskytneme pravidelné konzultace a kontroly dodržování domluveného režimu.
Asistovaný nákup potravin – máte-li problém vyznat se v nabídce zdravých produktů a vybrat to, co si můžete bez výčitek svědomí dopřát, ani to není problém. Součástí balíčku výživového poradenství je totiž i asistovaný nákup v přilehlé prodejně Ošatka, prodejna zdravé výživy.
Jde o trend moderního zdravotnictví, tyto aktivity podporují také pojišťovny. Zjistěte si, zda vaše pojišťovna také přispívá částkou na takovéto programy.

Kontakt na odborného garanta programu

Program odborně vede: Stanislava Nováková, DiS.
Do programu se můžete objednat:
Osobně: Prodejna Ošatka, Poliklinika Budějovická, Praha 4 Tel.: 737203840 E-mail: nutricniporadna@incare.cz nebo stanislava.novakova@mediconpharm.cz
Web nutriční poradny

tip pro sportovce a ty, kteří chtějí hubnout sami

Hubnete sami, ale rádi byste věděli, jak se vám daří? Jste sportovec a chtěli byste vědět, že správně nabíráte svalovou hmotu a zbavujete se přebytečného tuku? Rádi vás změříme na přístroji InBody i mimo program Nutriční poradny.

KLUB PHARMACENTRUM NÁM POMÁHÁ V PÉČI O VAŠE ZDRAVÍ

Naše odborné služby jsou postaveny tak, aby nám společně pomohly v delším časovém výhledu odhalit, že se něco v těle mění. Abychom mohli poskytnout plný rozsah služeb k vaší plné spokojenosti, potřebujeme o vás a vašem zdravotním stavu vědět trochu více. Pomozte nám tím, že se zaregistruejte do našeho Klubu Pharmacentrum. Díky tomu budeme vědět, co přesně potřebujete a co vás opravdu zajímá.

divider image
divider image
divider image

Poliklinika Budějovická, A. Staška 1670/80, Praha 4, 140 00

Poliklinika Holešovice, Plynární 1617/10, Praha 7, 170 00

Poliklinika Vysočany, Sokolovská 810/304, Praha 9, 190 61

OD DBK, Budějovická 1667/64, Praha 4, 140 00